Certap facebook

O nas

nasza firma

Firma CERTAP powstała w 1992 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się kompleksową sprzedażą detaliczną artykułów wyposażenia wnętrz. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór tapet, wykładzin dywanowych i PCV, płytek ceramicznych, paneli podłogowych, drzwi wew. i zew., farb, karniszy, rolet, lamp i innych artykułów do upiększania różnorodnych pomieszczeń.

Serdecznie informujemy, że mamy przyjemności zaoferować Państwu nową usługę, jaką jest wizualizacja łazienki. Projekt jest wykonywany przez wykwalifikowane osoby posiadające certyfikat. Wizualizacja jest darmowa w momencie zakupienia w naszym sklepie materiałów potrzebnych do wykonania zaprojektowanej łazienki. Jeśli zostanie wykonany projekt a materiały nie zostaną zakupione w naszym sklepie cena projektu wynosi 250zł. Więcej informacji w sklepie. Serdecznie zapraszamy!

Specjalizujemy się również w sprzedaży hurtowej wykładzin obiektowych firmy GAMRAT. Są to wykładziny przeznaczone przede wszystkim do stosowania w takich obiektach jak: szpitale, przychodnie zdrowia, obiekty administracyjne i biurowe, szkoły, przedszkola, a także obiekty handlowe i przemysłowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na nowej hali o powierzchni 1200m2

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy!